Logo firmowe Work Group agencja eventowa

Atrakcje

Oferujemy zróżnicowane atrakcje, które urozmaicą i uatrakcyjnią event firmowy, imprezę integracyjną, galę czy piknik firmowy Proponowane atrakcje i pokazy można ze sobą łączyć, odpowiednio dobierając je do charakteru, czy tematyki imprezy.

Indoor

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z atrakcji, które uatrakcyjnią i umilą każdy event organizowany we wnętrzach sal restauracyjnych, klubów i miejsc eventowych.


Outdoor

Atrakcje plenerowe dobrane do specyfiki grupy, pory roku, miejsca i czasu, z pewnością uświetni każdy wyjazd firmowy i na długo zapadnie uczestnikom w pamięci.


Pokazy

Proponujemy Państwu szereg atrakcji, które z pewnością urozmaicą Państwa imprezę. Pokazy, widowiska, show czy aktywności, do których zaprosimy uczestników imprezy. Taka forma zabawy i spędzenia czasu z pewnością przypadnie Państwu do gustu.


Ekstremalnie

Porządny zastrzyk adrenaliny przyniosą Państwu atrakcje oparte ciekawych sportach ekstremalnych. W naszej ofercie znajdują się aktywności dla amatorów sportów wodnych, powietrznych, jak i tych bardziej przyziemnych, ale nie mniej atrakcyjnych.

Nasza strona wykorzystuje Ciasteczka. Przeczytaj Politykę prywatności