Logo firmowe Work Group agencja eventowa

Gale i jubileusze

Z przyjemnością pomożemy w realizacji uroczystej gali czy widowiskowej imprezy jubileuszowej. Mamy ogromne doświadczenie, które daje gwarancję, by takie wydarzenia na długo zapadły w pamięć Państwa Gości. Zajmiemy się przygotowaniem, realizacją, logistyką oraz stroną techniczną przedsięwzięcia. Zapewniamy: oprawę audio-wizualną, scenografię, dekoracje, materiały promocyjne, gadżety, dokumentację zdjęciową i filmową, catering, oprawę artystyczną, tłumaczenia, hostessy, program estradowy, pokazy towarzyszące.

Wyjątkowe miejsca

Planując wybór miejsca na organizację gali zawsze kierujemy się oczekiwaniami naszego klienta organizowaliśmy eventy w najnowocześniejszych centrach konferencyjnych, przestrzeniach industrialnych, czy obiektach historycznych, w rożnych częściach Polski.

Konferansjerka, atrakcje i pokazy na scenie

Zapewniamy obsługę konferansjerską, organizujemy występy gwiazd estrady kabaretowej i muzycznej, a także atrakcje towarzyszące i pokazy

Obsługa techniczna

Zadbamy o to aby Państwa goście czuli się komfortowo i zabrali ze sobą niezapomniane wrażenia, poprzez odpowiedni dobór oświetlenia i nagłośnienia.

Nasza strona wykorzystuje Ciasteczka. Przeczytaj Politykę prywatności