Logo firmowe Work Group agencja eventowa

Imprezy integracyjne dla firm

Imprezy integracyjne dla firm budują pozytywne relacje w firmie, wpływają na motywację pracowników, kreują stosunki oparte na wzajemnej pomocy i wsparciu, przyjaźni i koleżeństwie, odpowiedzialności oraz obowiązkowości. To wszystko znajduje odzwierciedlenie w osiąganych przez pracowników efekty.

Agencja Work Group zapewnia różnorodne atrakcje:

Na lądzie

W swojej ofercie posiadamy propozycję zabaw off-road, gier w ciekawych miejscach takich jak kopalnie, stare sztolnie czy aktywnego wypoczynku we wszelkiego rodzaju parkach linowych na terenie całego kraju.

Na wodzie

Przede wszystkim bezpieczeństwo! Gdy ten warunek zostanie spełniony możemy zaproponować cały szereg atrakcji związanych z wodą: budowa tratw, wyścigi smoczych łodzi, aquazorbing, spływy pontonowe i kajakowe czy wyprawy na połów dorszy.

W powietrzu

Dla uczestników nieco odważniejszych proponujemy atrakcje lotnicze, takie jak: loty szybowcem, popularnym "antkiem", tandemowe skoki spadochronowe czy moc doznań podczas lotów mniejszymi samolotami takimi jak Wilga.

Gry terenowe i miejskie

Proponujemy autorskie scenariusze, to one sprawią, że każda gra jest inna a ich formuła praktycznie nieograniczona. Poza samym scenariuszem dużo uwagi poświęcamy oprawie. Często wykorzystujemy aktorów, w oryginalnych kostiumach, wcielających się w różne postacie, z którymi gracze wchodzą w interakcje w czasie zabawy.

Nasza strona wykorzystuje Ciasteczka. Przeczytaj Politykę prywatności