Logo firmowe Work Group agencja eventowa

Pikniki firmowe

Mamy bogate doświadczenie w kompleksowej organizacji pikników firmowych, realizowanych w oparciu o różnorodne scenariusze, od historycznych (Piknik Piastowski, Dziki Zachód), poprzez przygodowe (Piknik Piracki), sportowe (Piknik Sportowy, Wysokie Loty, Golf Tour) po folklorystyczne (Piknik Góralski) dla pracowników firmy i ich rodzin. Podczas organizowanych przez nas pikników zapewniamy catering, dużo dobrej muzyki oraz specjalne atrakcje dla dzieci i dorosłych. Uczestnicy pikniku biorą udział w grach, konkursach i zabawach oraz wspólnym biesiadowaniu.

Przykładowe scenariusze pikników:

Piknik Góralski

W małej dolince kansi w lesie w sałasach gazdują bacowie, juhasi no i honielnicy, cas im wolno łynie syr i zyntyca przestają smakować. Aż tu nagle wtorogosi wiecora Zbójecka Kampanija bacowskie progi odwiedziła, a nie z pustymi rękoma ba z kierdlem bab, muzyką i beckami pełnymi wina i gorzołki. Z nami nikt nie musi wyjeżdżać w góry, żeby zasmakować góralskiego folkloru, z nami to góry wszędzie przyjadą. Przywozimy 12 zbójników i 12 górolek, 4 osobową góralską kapelę, zbója prowadzącego, oryginalnego bacę z tatrzańskiej bacówki, juhasów i honielnika oraz stadko owiec prosto spod samiuśkich Tater.

Piknik Sportowy

Pobudzimy ducha zdrowego współzawodnictwa i współpracy drużynowej. Taka zabawa na świeżym powietrzu ułatwia nawiązywanie kontaktów, angażuje wszystkie grupy wiekowe i gwarantuje dobrą atmosferę. Proponujemy nietuzinkowe konkurencje - m.in. trójkąt, pajęczyna, narty wieloosobowe, krecik czy turniej mega - piłkarzyków komentowany przez konferansjera.

Dziki Zachód

Drzwi saloonu uderzyły z impetem, z oparów dymu cygarowego wyłonił się Dziki Joe.W tej samej chwili z konia zsiadł Czarny Jack. Miasteczko zamarło w oczekiwaniu na pojedynek rewolwerowców. W momencie kiedy napięcie sięgało zenitu, walkę zakłóciło pojawienie się szeryfa, chwilę później przez główną ulicę przemknął dyliżans, a zaraz za nim przetoczyło się stado krów. W ten sposób życie miasteczka wróciło do normy z nadzieją na inny pojedynek. Tym razem mają Państwo okazję wcielić się w zdobywców Dzikiego Zachodu - ujarzmić dzikiego byka, zostać mistrzem dojenia krów i zatańczyć do skocznej muzyki country.

Golf Tour

Ogromne połacie zieleni, pozamiejska cisza, atmosfera relaksu…postawa, zamach, uderzenie i piłeczka szybuje już w stronę ostatniego dołka. Golf jest często sportem niedocenianym, a wbrew pozorom może być ciekawy, przyjemny, nawet ekscytujący. Proponujemy, żeby spróbowali Państwo czegoś nowego - imprezy plenerowej na polu golfowym z zawodowymi instruktorami i dobrym sprzętem, znajdując też czas na pyszny posiłek na świeżym powietrzu. To niekonwencjonalny pomysł na imprezę, ale sprawdza się doskonale.

Piknik Piastowski

Przybyłych Gości witają honorowe straże wojów piastowskich w charakterystycznych dla wczesnośredniowiecznej Polski pancerzach. Następuje uroczyste przywitanie przy dźwiękach trombit i bębnów, wojowie uderzają mieczami w tarcze, a książę słowiański unosząc róg pełen miodu, zaprasza na ucztę. W programie m.in. pokazy walk, inscenizacje bitew itp.

Nasza strona wykorzystuje Ciasteczka. Przeczytaj Politykę prywatności