Aktualności

Aktualności

Teatr Komedia w Pałacu
Kolejny już raz mieliśmy niewątpliwą przyjemność odpowiadać za organizację i produkcję techniczną wyjazdowego spektaklu Teatru Komedia. Tym razem w gościnnych progach Pałacu Brunów zgromadzeni goście obejrzeli spektakl: „Psychoterapia, czyli sex w życiu człowieka”. Po przedstawieniu teatralnym odbyła się zabawa dyskotekowa w stylu lat osiemdziesiątych.
Wieczór z Agentem
Niezapomniany wieczór w stylu agenta Jej Królewskiej Mości. Liczne konkursy z nagrodami, w roli prowadzących James Bond i groźny Blofeld. Po uroczystej kolacji uczestnicy mogli spróbować swoich sił w specjalnie zainscenizowanym kasynie, natomiast rozrywkę zapewniał doświadczony DJ. Dekoracje na stołach, ścianach oraz gadżety będące do dyspozycji uczestników tworzyły niepowtarzalny klimat spod znaku 007. Całość dopełniało klimatyczne oświetlenie oraz doskonała atmosfera w namiocie balowym Hotelu Wodnik.
Szkoła Bezpiecznej Jazdy
Po krótkim szkoleniu oraz zapoznaniu się z zasadami działania na torze uczestnicy ruszyli w wir samochodowych doznań. Okazuje się, że prawo jazdy nie oznacza umiejętności prowadzenia samochodu w trudnych warunkach. Doświadczeni kierowcy próbowali swoich sił w wychodzeniu z poślizgu, driftowaniu, teście łosia czy na torze gokartowym. Mogli także przekonać się jak wygląda jazda pod wpływem alkoholu czy dachowanie w specjalnym symulatorze.
Centralna Karczma Piwna
Najważniejsze wydarzenie dla górniczego świata podczas obchodów ich święta. Na tegorocznej karczmie uczestnicy bawili się w świecie dzikiego zachodu w którym Indianie rywalizowali z Kowbojami. 72m2 ekranu LED SMD 3.9, zrobiły wrażenie nawet na najbardziej wybrednych uczestnikach. Wielopunktowe nagłośnienie liniowe sprawiało, że najdrobniejszy szmer ze sceny był doskonale słyszalny a westernowy klimat zapewniały nie tylko wyszukane dekoracje ale i stylowe oświetlenie.
Pochód Major Lisa
Tegoroczny pochód Majora Lisa przerósł oczekiwania mieszkańców Lubina. Po występie chóru górniczego, który jak zawsze otwierał obchody skoku przez skórę na scenę wkroczyła znana skrzypaczka – Katarzyna Szubert, której występ uświetnił pokaz laserowy przygotowany specjalnie na tę okazję. Oświetlenie, nagłośnienie oraz laserowy Major Lis wyświetlony na elewacji RCS Lubin doskonale uzupełniało wydarzenie, które zwieńczył pokaz sztucznych ogni.
Karczma Solidarności
Karczma Solidarności, jak zawsze obchodzona z okazji dnia św. Barbary niewątpliwie przejdzie do historii jako jedna z najlepszych. Ponad czterystu związkowców oraz zaproszeni goście przenieśli się w świat janosikowych przygód. Aż 5 ekranów LED SMD 3.9 pozwalało na doskonałą widoczność z każdego miejsca hali. Oświetlenie aspirujące do największych rockowych koncertów oraz jak zawsze nieskazitelny dźwięk dopełniały obrazu imprezy na najwyższym poziomie.
Patrycja Markowska
Kolejny już raz mieliśmy niewątpliwą przyjemność być producentem koncertu Patrycji Markowskiej. Tym razem występ odbył się w ogromnej sali kongresowej Hotelu Gołębiewski w Karpaczu. Podczas widowiska publiczność usłyszała utwory z najnowszej płyty artystki. Nie zabrakło również znanych i cenione hitów piosenkarki. Magiczne, pełne energii show, na długo pozostanie uczestnikom w pamięci.
Otwarcie dworca
W poniedziałek, 6 listopada oficjalnie otwarto nowy dworzec PKS we Wrocławiu znajdujący się w Galerii Wroclavia. To jeden z najnowocześniejszych obiektów tego typu w Europie. W uroczystości wziął udział Andrzej Adamczyk – Minister Infrastruktury i Budownictwa. Spotkanie zakończono symbolicznym gestem przecięcia wstęgi. Do zadań naszej agencji należała produkcja techniczna wydarzenia, zapewnienie cateringu i obsługi hostess.
Konferencja w kinie
Jedna z największych sal Kina Nowe Horyzonty we Wrocławiu została dodatkowo oświetlona stylowym światłem w barwach korporacyjnych klienta. Do dyspozycji prelegentów był odpowiedni podgląd prezentacji, za jakość dźwięku odpowiadał doświadczony realizator dźwięku a na uczestników konferencji czekała przerwa kawowa z fantastycznym cateringiem przekąskowym. Niewątpliwą atrakcją spotkania była gra interaktywna, w której wzięli udział wszyscy goście.
Piknik KGHM Zanam
Ponad 2000 osób przyjechało do Iwna, na piknik KGHM Zanam, aby przy pięknej pogodzie skorzystać z zaplanowanych na ten dzień atrakcji. Duża popularnością cieszył się konkurs drużyn z wykorzystaniem pojazdu Robust. Podczas pikniku wielokrotnie na scenie pojawiała się wrocławski zespół Hello My Sunshine serwując uczestnikom sporą dawkę wyśmienitej muzyki. Muzyczną gwiazdą tegorocznego pikniku był zespół ENEJ, który zaraził uczestników pikniku pozytywną energią płynącą ze sceny.
Gala 25-lecia Rekman
Z okazji 25-lecia Rekman, w sali wielofunkcyjnej WCK przy Hali Stulecia, odbyła się uroczysta gala, w której uczestniczyło kilkuset gości. Za pomocą niepowtarzalnych animacji piaskowych Marina Rysicz, przedstawiła najważniejsze momenty w historii firmy. Niewątpliwą atrakcją był pokaz wrocławskiej fontanny multimedialnej, podczas którego goście mogli podziwiać wspaniałą grę wody, świateł i muzyki. Po części oficjalnej przyszedł czas na zabawę przy muzyce, którą tego wieczoru serwował zespół Celebrate.
Konferencja w Toruniu
Dla naszego partnera, mieliśmy przyjemność zorganizować konferencję w Hotelu Copernicus w Toruniu. Klimatyczne oświetlenie oraz realizacja dźwięku dopełniły obrazu doskonałego spotkania konferencyjnego. Po części oficjalnej uczestnicy wzięli udział w warsztatach prowadzonych przez doświadczonego animatora. Parasole, leżaki, parawany, piasek i orzeźwiające napoje przeniosły uczestników w inny świat, daleki od toruńskiej słoty.
React Native EU 2017
W pierwszych dniach września w IBIS Styles Hotel, najważniejsi twórcy aplikacji React Native z całego świata spotkali się we Wrocławiu. Podczas dwudniowego spotkanie przekazano mnóstwo wiedzy, odbyło się wiele spotkań i rozmów. Dla uczestników przygotowano również serię warsztatów, które odbyły się przed konferencją. Nie zabrakło oczywiście spotkań nieformalnych, podczas których był czas na wymianę uwag i komentarzy w jeszcze swobodniejszej atmosferze.